אקוס - להקת הפינק פלויד המובילה בישראל, הוקמה בבאר שבע, ישראל בשנת 2003, מתוך אהבה והערצה מוחלטת לפינק פלויד, במטרה לשחזר את חווית ההופעות החיות פורצות הדרך של הפלוידים. הלהקה כוללת 10 נגנים על הבמה, וכוללת מתופף, 2 גיטריסטים, נגן קלידים, סולן, 3 זמרי רקע ונגן סקסופון. יחד הם מבצעים מגוון מופעים: חלקם כולם להיטים, חלקם כוללים אלבומים מלאים, מופעי קונספט ושיתופי פעולה מיוחדים עם מוזיקאים והפקות מובילות בתעשייה. כל השירים והאלבומים הגדולים של פינק פלויד מבוצעים עם חזותיים וסאונד מדהימים, ומספקים חוויה קרובה להפליא למקור.


כצפוי מלהקת מחווה של פינק פלויד, ההופעות שלה כוללות את כל האלבומים הגדולים ביותר כמו "The Dark Side of the Moon", "Wish You Were Here", "Animals" ועוד, עם שירים בולטים כמו "Time", " Shine On You Crazy Diamond, "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", "Have A Cigar", "Other Brick in the Wall", "Echoes", "Money", "Money" ו יותר. כמו כן, הם מבצעים שירים מהימים הראשונים של סיד בארט, לפני שרוג'ר ווטרס כבש את השלטון, כמו "See Emily Play" ו-"Arnold Layne", וגם שירים ואלבומים מאוחרים יותר מימיו המובילים של דיוויד גילמור, כמו The Division Bell. אלבום, ושירים כמו "ללמוד לעוף", "צער" ועוד.


הלהקה גם הפיקה והשמיעה את "The Wall" בלייב עם ויזואליות וצלילים יוצאי דופן שנראים נדירים בישראל, כולל אמנות חזותית מדהימה על מסכי LED ענקיים, המתאימים לאחד האלבומים הגדולים בכל הזמנים. התוכנית זכתה לביקורות חיוביות רבות ולשבחים רבים, והוזמנה לסיבוב הופעות ברחבי אירופה ב-2022.
מופע ה-Pink Floyd Tribute של Echoes יוצא לסיבוב הופעות בישראל, ובקרוב מתוכננים הופעות באירופה ובארה"ב.

בדוק את תאריכי הסיורים כדי לראות מתי "Echoes" יופיע במקומות הקרובים אליך.

הירשמו ותיהנו מהנחות וקופונים להופעות שלנו

 

  • רחוב הרצל, באר שבע, ישראל